Technické montáže a kompletace

PW Machinery má rozsáhlé zkušenosti s integrací různých komplexních komponent do kompletní sestavy. Na základě těchto zkušeností jsme schopni nabídnout neuvěřitelnou kvalitu a hodnotu:
  • Využitím našich zkušeností a odborných znalostí můžeme snížit složitost procesů
  • Díky zlepšování procesů a špičkovým zařízením můžeme minimalizovat plýtvání a snižovat náklady
  • Díky přístupu řízení nízkých nákladů práce jsme schopni nabídnout celosvětově konkurenceschopné ceny smluvních montáží
  • Naše standardy kvality a interní procesy zajišťují, že i naše produkce s nejnižšími náklady odpovídá specifikacím OEM

NÁKLADY, KVALITA A RYCHLE DODÁNÍ

PWM přidává hodnotu dodavatelskému řetězci sestavováním kovových a dalších dílů. S více než 20letými zkušenostmi máme znalosti, vybavení a schopnosti sestavit celou řadu produktů a komponent, včetně: elektrických kontaktů, závěsných sestav a dalších průmyslových výrobků.
Tři klíčové strategické výhody pro naše zákazníky: náklady, kvalita a dodávka.

  1. Víme, jak snížit náklady. Naše společnost má desetileté zkušenosti se smluvními montážemi.
  2. Nabízíme nejvyšší kvalitu. Naše shoda s ISO 9001/2015 je teprve začátek. Naše vlastní interní procesy řízení kvality zajišťují, že finální produkt splňuje nebo překračuje specifikace.
  3. Naše blízkost k hlavním trhům. Můžeme dodat produkt do všech zemí EU a mezinárodních přístavů již za dva dny. Do České republiky, Německa, Rakouska, Polska a na Slovensko jsme schopni dodávat vlastní dopravou v rádu hodin.
V PWM máme zařízení a odborné znalosti k provádění zakázek od A do Z - sestavení součástí do komponenty nebo kompletního produktu.
V rámci naší integrované služby jsme v posledních dvaceti letech nabídli několika společnostem outsourcing nebo „extended work bench“ sestav a podsestav dílů, což společnostem umožňuje snížit náklady a zvýšit jejich produktivitu.

Chcete-li se dozvědět více o našich smluvních montážních službách, kontaktujte nás.